NRF Radiaator,mootorijahutus 53594

Keskmine
84,85 €
17.06.2025
10
Radiaatori tüüp Jahutusribid joodetud
Küte/Jahutus Sõidukile koos kombin. Vee-/õliradiaatoriga
Netosügavus [mm] 16
Netopikkus [mm] 686
Netolaius [mm] 425
Seeria EASY FIT
Täiendav tooteinfo 2 koos ühendusega
Materjal Alumiinium
MITSUBISHI 1350A146
MITSUBISHI 1350A228
MITSUBISHI 1350A229
MITSUBISHI 1350A230
MITSUBISHI 1350A231
MITSUBISHI MN156319
MITSUBISHI MN156535
MITSUBISHI MN180842
MITSUBISHI MR993927

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname