1. KASUTUSTINGIMUSED

1.1. Käesolevad Aero Motors OÜ üldtingimused ning muud Aero Motors OÜ kodulehel kajastatud tingimused (edaspidi ühiselt nimetatud Tingimused) kohalduvad kõigile füüsilise- või juriidilise isiku (edaspidi Ostja) poolt Aero Motors OÜ e-poe vahendusel ostetud toodete tellimisele, tasumisele ja kättetoimetamisele ning on toodete müügi tehingulahutamatuks osaks.

1.2. Aero Motors OÜ-l on õigus mistahes ajal ühepoolselt muuta Tingimusi avaldades need Aero Motors OÜ kodulehel.

1.3. Ostja on kohustatud vormistama tellimuse, mis sisaldab kauba täpset kirjeldust, kauba numbrit tootja kataloogi järgi või kõiki sobiva toote leidmiseks vajalikke auto andmeid (Mark, mudel, tootmisaasta, töömaht võimsus,kütuseliik, tehasetähis 17 numbrit, käigukastitüüp). Tellides iseseisvalt, ilma Aero Motors OÜ-ga konsulteerimata, võtab Ostja endale vastutuse valitud toote sobivuse eest soovitud eesmärgiks.

1.4. Pärast tellimuse vormistamist toodet ei broneerita. Müügitehing loetakse sõlmituks sellest hetkest, kui kokkulepitud ettemaksusumma on laekunud Aero Motors OÜ arvelduskontole.

1.5. Juhul kui Ostja ei tule kaubale järgi 14 tööpäeva jooksul, loetakse Ostja lepingust taganenuks. Välja võtmata tellimuste ostusumma tagastame koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt Tellimuse eest tasuti..