YATO Jootmisjaam 3,5" LCD, 900M Otsik, 75 W YT-82456

Keskmine
45,21 €
10.06.2025
2
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
Temperatuuriga reguleeritav 75 W jootmisjaam, varustatud 3,5-tollise LCD-ekraaniga täpseks jootetööks. Jaam toetab 908D jootekolbi, mis ühildub 900M-seeria vahetatavate jootmisotsikutega; komplekti kuulub metallist jootekolvi alus. Seadme temperatuurivahemik on 200–480 °C, täpsusega ±1 °C.

Jootmisjaamal on ESD-kindel disain, mis kaitseb tundlikke komponente elektrostaatilise laengu eest. Seade kuumeneb töötemperatuurini 350 °C ligikaudu 25 sekundiga. Olulised funktsioonid hõlmavad temperatuuri stabiliseerimist ühtlaseks jootmiseks, temperatuuri kalibreerimisvõimalust, seadistuste mälu kolmele kanalile ning reguleeritavat puhkerežiimi (1–240 min). Jaam kuumeneb puhkerežiimist (200 °C) temperatuurini 350 °C ligikaudu 5 sekundiga.

Lisafunktsioonidena on seadmel anduririkke tuvastussüsteem, parooliga kaitstav seadistuste lukustus, sisse- ja väljalülitatav helisignaal töövalmiduse kohta ning 5 V / 1 A alalisvoolu USB-laadimisport. Jootekolb 908D kasutab 24 V keraamilist kütteelementi. LCD-ekraan kuvab seatud ja tegelikku temperatuuri ning aktiivsete funktsioonide (lukustus, helisignaal, puhkerežiim, eelseadistatud seadistused) olekut.
Kaablipikkus [m] 1
Võimsus [W] 75
Installatsioonipinge (V) 230
Kasutustemperatuur alates [°C] 200
Rakendustüüp elektriline
Kolviotsa kuju sirge
Kasutustemperatuur kuni [°C] 480
Pistikute teostus USB type-A

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname