LONGWAY Triki tõukeratas 09-101251

Keskmine

Toode ei ole hetkel saadaval

View related products
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
"Homse meistri jaoks"
ADAM on ideaalne algaja mudel ja see on spetsiaalselt välja töötatud väikeste purustajate jaoks. See pakub stabiilset platvormi, et õppida esimesi hüppeid ja tõukeratta trikke ilma rahakotti kurnamata. Tõukeratas saab kergesti hakkama kirglike algajate raske sõidustiiliga. Maksimaalne sõitja kaal ei tohi ületada 75 kg.

Lihtne liikuda ja suurepärane võimalus kooli sõitmiseks.
Hoolikalt valitud komponendid muudavad selle kiirendamiseks ja kiiruse hoidmiseks sujuvaks.
Meie kvaliteetsed PU rattad ja laagrid veerevad kooliteel kergelt, olles õrnalt jalalihastele vastu.
Värv Roosa
Raamimaterjal Alumiinium
Seeria ADAM
Velje materjal nailonist ratta südamik

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname