K2 Jooksuraja määrdeaine B420

Keskmine
4,58 €
26.09.2023
15
3,30 €
27.09.2023
30
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
Spray silikoonist jooksulindi määrdeaine
RUNIX määret kasutatakse professionaalsete ja koduste jooksulintide ja muude treeningseadmete liikuvate osade määrimiseks ja hooldamiseks. See takistab niiskuse ja igasuguse mustuse kleepumist. See hõlbustab liikuvate osade tööd ja vähendab hõõrdumist, pikendades nii rihmade ja muude komponentide eluiga. Spetsiaalselt valitud retsept põhjustab Runixi kiire aurustumise, jättes alles mittekleepuva määriva kaitsekatte.

Töötab ideaalselt plastikust ja metallist elementidega, kaitseb korrosiooni eest. See vähendab jooksurihma jooksulauale liimimise nähtust. See kõrvaldab kriuksumise, on värvitu, värvitu, lõhnatu ja veekindel. Selle regulaarne kasutamine võimaldab vähendada hõõrdumist ja seeläbi vähendada seadme energiatarbimist. Lisaks takistab pihusti sisaldav silikoonmääre plastist, kummist ja metallist elementide deformeerumist ja lõhenemist, mis tähendab seadme pikemat eluiga.

Elektrilise jooksulindi määrde kasutamise peamised eelised
• vähendab hõõrdumist
• määrib ja hooldab
• välistab krigistamise töö ajal
• mugav aplikaator
• alandab jooksulindi temperatuuri
• vähendab seadme energiatarbimist
• sobib teistele treeningvahenditele nagu jalgrattad ja elliptilised trenažöörid

Kasutamine:
Määrige vastavalt seadme kasutusjuhendile. Enne kasutamist loksutada. Kandke õhukese joana 20 ÷ 30 cm kauguselt vöö ja jooksulindi ülaosa vahelt. Vöö ja tööpinna vaheline pind peab olema puhas ja kuiv. Pühkige üleliigne kuiva lapiga ära. Vajadusel korrake.

Mahutavus: 400ml
Maht (ml) 400
Seeria K2 RUNIX
Pakendi tüüp aerosool

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname