NTY Klaasipesuvee pump,klaasipuhastus ESP-FR-002

Säästlik
4,26 €
11.06.2025
7
2,56 €
13.06.2025
30+
Pumbatüüp Dualpump
Pistikukatte kuju ristkülik
Pinge [V] 12
Seerianumber ESP-FR-002
Pistikkontaktide arv 2
Rakendustüüp elektriline
FORD 1 144 480
FORD 2S6T17K624BA
FORD 87AB 17K624 AC
FORD 93BB 17K624 BA
MAZDA DD1067482
FORD 1652 613
FORD 7003 178

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname