HELLA Tagatuli 2VB 007 547-171

Preemium
37,89 €
09.06.2025
1
Asukoht vasakul
Valgusfunktsioonide arv 6
Kontrolltähistus E6 3018
Kontrolltähistus E6 450
Kontrolltähistus E6 451
Kontrolltähistus E6 452
Kontrolltähistus E6 453
Kontrolltähistus ECE
Pikkus (mm) 246
Laius (mm) 108
Kõrgus (mm) 66
Lambitüüp R10W
Lambitüüp P21W
Valgusti-ehitusliik Hõõglamp- tehnoloogia
Tule funktsioon koos numbrivalgusega
Tule funktsioon piduritulega
Tule funktsioon tagumise udutulega
Tule funktsioon tagatulega
Tule funktsioon koos tagareflektoriga
Tule funktsioon suunatulega
Paigaldus tüüp Pealis
Kinnitusviis horisontaalse kinnituse jaoks
Kinnitusviis vertikaalse kinnituse jaoks
Hulk 1
Täiendav tooteinfo 2 ilma pirnideta
Klaasi värvus punane/kollane
Korpusevärv must
Lambitüüp P21/5W
DAF 086 7498

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname