Plokikaane tihend: MAZDA 929 I Universaal (LA) 2.0 (1978 - 1988)


Kaubamärk   Nimi  
AJUSA
10038700
Keskmine
Toote asendused
Tihend,silindripea
Ehitusaasta kuni: 12.1984
Mootori kood: MA
Jämedus [mm]: 1.4
Läbimõõt [mm]: 81
Pikkus (mm): 435
Laius (mm): 160
Kaal (g): 160
▼ Näita rohkem suvandeid (4)
12,37 €
PAYEN
AJ120
Keskmine
Toote asendused
Tihend,silindripea
TECDOC-mootorinumber: MAZDA MA
TECDOC-mootorinumber: MAZDA MA
Tihendiliik: Grafiit-tihend
15,26 €

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname