LIQUI MOLY Puhastusvahend 6054

Preemium
18,40 €
23.07.2024
9
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
Puhastusvahend spetsiaalselt valitud lahustite kombinatsiooniga. Jalgrataste kettide ja ketaspidurite kiireks ja tõhusaks puhastamiseks ja rasvatustamiseks. Eriti tõhus õlise ja rasvase mustuse korral. Jalgrataste kettide ja ketaspidurite puhastamiseks ja rasvatustamiseks. Sobib ka e-jalgratastele.

Rakendus
Pihustage ohtralt ajamiketile ja koguge liigne vedelik kinni. Lase 10 minutit kuivada. Seejärel töödelge ketiõli või ketispreiga.

Pihustage ohtralt ketaspidurisüsteemi ja koguge liigne vedelik kinni. Lase 10 minutit kuivada.
Maht (ml) 400
Seeria Bike Kettenreiniger
Pakendi tüüp Toos

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname