LIQUI MOLY Jalgrattamääre 6052

Preemium
6,84 €
27.09.2023
7
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
Võimas pikaealine määrdeaine kõigile jalgratta kettidele. Sobib spetsiaalselt niisketes ja määrdunud tingimustes. Tagab eriti sujuva töö ning kaitseb metallosi korrosiooni ja kulumise eest. Ajab niiskust välja ja on tugevalt vetthülgav ning silmapaistvate läbitungimis- ja nakkuvusomadustega. Ei reageeri plastide, värvide ega metallidega. Keskkonnasõbralik kui biolagunev. Eriti rattakettide määrimiseks ja hooldamiseks märgades või niisketes tingimustes. Sobib ka e-jalgratastele.

Rakendus
Puhastage jalgratta kett enne kasutamist Bike Brake and Chain Cleaner'iga (osa nr 6054). Seejärel kandke ketiõli õhukeselt kuivale ketile. Pühkige üleliigne ära.
Pakendi tüüp Pudel
Maht (ml) 100
Seeria Bike Kettenöl Wet Lube

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname