LIQUI MOLY Jalgrattamääre 6051

Preemium
12,77 €
27.09.2023
29
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
Suurepärane kauakestev määrdeaine jalgratta ketile. Spetsiaalselt loodud kuivadele ja tolmustele tingimustele. Sisaldab valitud kombinatsiooni aktiivsetest koostisosadest, mis pakuvad äärmist kulumiskaitset ning kõrgeid läbitungimis- ja nakkuvusomadusi. Vähendab tuntavalt keti hõõrdumist ja tagab eriti vaikse töö.

Spetsiaalselt loodud jalgrattakettide määrimiseks ja hooldamiseks kuivades ja tolmustes tingimustes. Sobib ka e-jalgratastele.

Rakendus
Puhastage kett Bike Chain Cleaner'iga (osa nr 6054). Seejärel kandke Bike Chain Oil Dry Lube õhukeselt kuivale ketile. Pühkige üleliigne ära. Pärast loksutamist järelejäänud ladestused ei halvenda toote kvaliteeti ja neid võib tähelepanuta jätta.
Pakendi tüüp Pudel
Maht (ml) 100
Seeria Bike Kettenöl Dry Lube

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname