CASTROL Automaatkäigukasti õli 154DE3

Preemium

8,16 €

Spetsifikatsioon JASO 1A
Spetsifikatsioon Voith H55.6336xx
Spetsifikatsioon VW 501 60
Valmistaja vabastus ZF TE-ML 04D
Valmistaja vabastus ZF TE-ML 11B
Valmistaja vabastus ZF TE-ML 14C
Maht [Liiter] 1
Pakendi tüüp Toos
Spetsifikatsioon MB-Freigabe 236.81
Valmistaja vabastus ZF TE-ML 16M
Valmistaja vabastus MAN 339 TYP V2
Valmistaja vabastus MAN 339 TYP Z3
Valmistaja vabastus MAN 339 TYP Z12
Seeria TRANSMAX Z
MB 236.81
VW 501 60
MAN 339 Typ V-2
MAN 339 Typ Z-3
NISSAN MATIC D

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname