Vaata täismõõdus

EUROL Hüdraulikaõli E113667 - 1L

Keskmine

6,84 €

Spetsifikatsioon API GL-4
Spetsifikatsioon Caterpillar TO-2
Spetsifikatsioon Ford Mercon
Spetsifikatsioon GM DEXRON II + IIIG
Spetsifikatsioon ZF TE ML 14B
Õli Poolsünteetiline õli
Valmistaja vabastus Daimler Chrysler 236
Valmistaja vabastus MAN 339F / MAN 339 V
Maht [Liiter] 1
Pakendi tüüp Pudel
Seeria Eurol Transfluid STF

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname