FEBI BILSTEIN Andur,Jahutusvedeliku temp. 17697

Keskmine
4,49 €
18.06.2025
6
temperatuurivahemik alates [°C] 25
Temperatuurivahemik kuni [°C] 80
Kaal (kg) 0.029
Värv Sinine
Võtme suurus 21
Täiendav tooteinfo 2 koos rõngastihendiga
Väliskeerme mõõde M12 x 1,5
Ühenduste arv 2
GENERAL MOTORS 090411977
OPEL 13 42 850
OPEL 1342 850
GENERAL MOTORS 90411977
VAUXHALL 90411977
VAUXHALL 090411977

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname