Vaata täismõõdus

ROYAL Rehvid 7RK2430H1

Säästlik
58,77 €
10.06.2025
15
Veljesuurus (toll) 18
Rehvilaius 245
Kandevõime indeks 97
Kiiruseindeks Y
Märghaardumise klass B
sobiv sõidukitüübi jaoks Sõiduauto
Rehvitüüp Suverehvid
Rehviläbilõige 40
Rehvitüüp Extra Load (XL)
Kütuse efektiivsuse klass C
väline veeremismüra [dB(A)] 71
Veeremüra emissiooniklass B
Rehvimõõt 245/40R18 97Y
Seeria ROYAL EXPLORER II

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname