YATO PVC Suruõhuvoolik Kiirliitmikuga 8 mm x 10 m Sinine YT-24220

Keskmine
11,10 €
10.06.2025
22
10,27 €
11.06.2025
4
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
Armeeritud PVC suruõhuvoolik, millel on pressitud kiirliitmikud. Vooliku siseläbimõõt on 8 mm ja pikkus 10 meetrit. Valmistatud tugevdatud PVC-materjalist, mis on vastupidav madalatele ja kõrgetele temperatuuridele, sobides seetõttu kasutamiseks ka välitingimustes.
Kaal (kg) 1.5
Siseläbimõõt [mm] 8
Liigendtüüp tugev teostus
Surve (bar) kuni 20
Pikkus [m] 10
Materjal PVC

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname