Vaata täismõõdus

DUNLOP Rehvid 572203

Preemium
619,60 €
11.06.2025
8
sobiv sõidukitüübi jaoks Veoauto
Veljesuurus (toll) 20
Kiiruseindeks J
Märghaardumise klass B
Rehviläbilõige 50
Kütuse efektiivsuse klass B
väline veeremismüra [dB(A)] 72
Veeremüra emissiooniklass B
Three Peak Mountain Snow Flake sümboliga
Rehvitüüp aastaringsed rehvid
Kandevõime indeks 160
Rehvilaius 435
Seeria SP247
Rehvimõõt Aastaringsed rehvid 435/50 R19.5

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname