Hinnapäring

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juure"panditoode" mille tasu tagastatakse teile kohe kui olete vana osa meile tagasi saatnud.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname

Tehasetellimuse kinnitus

Olete hetkel lisamas ostukorvi tehasetellimusega varuosa

Tehasetellimuse tarne võib olla kuni 4 - 6 nädalat ja saadavust tuleb enne tellimist kontrollida

Kui te pole nõus nii kaua ootama, siis vajutage "Sulge aken" ja valige mõni muu toode või küsige abi "Küsi abi" aknast all parema nurgas

Täpsema info saamiseks võtke ühendus klienditoega läbi "Küsi abi" akna all paremas nurgas või saatke email info@aeromotors.ee

Kui olete klienditoelt kinnituse saanud varuosa saadavuse kohta, siis vajutege "Lisa tehasetellimus korvi", vastasel juhul vajutage "Sulge aken"