Aku: ISUZU F-Series FORWARD F120-240 (2006 - ...)

Kataloog  ► ISUZU  ► F-Series FORWARD  ► F120-240  ► Elektriosad  ► Aku 

EXIDE Käivitusaku
EM1000
Preemium
Pikkus (mm): 260
Laius (mm): 173
Kõrgus (mm): 206
Kinnituse tüüp: B7
Külmkontrollvool EN (A): 800
Aku maht [Ah]: 50
Pinge [V]: 12
Polarisatsioon: 7
Aku: AGM-aku
Seeria: EXIDE START AGM
▼ Näita rohkem suvandeid (7)
159,47 €

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname