EGR-moodul: BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive (2014 - 2017)


NRF EGR-moodul
48452
Keskmine
  • Seeria: EASY FIT
  • Täiendav tooteinfo: rõngastihenditega
370,31 €
NTY EGR-moodul
EGR-BM-014A
Säästlik
  • Täiendav tooteinfo 2: Juhtseade/tarkvara peab olema omandatud/uuendatud
  • Täiendav tooteinfo 2: koos EGR-klapiga
374,11 €
NRF EGR-moodul
48451
Keskmine
  • Materjal: Kõrgekvaliteetne teras
441,13 €

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname