KROON OIL Määre 22003

Säästlik
10,54 €
03.10.2023
30
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
TefTec AS on tehnoloogiliselt arenenud määrdeaine. See sisaldab kõrge kontsentratsiooniga PTFE-d, mistõttu sobib see regulaarseks kasutamiseks igasugustes ilmastikutingimustes. TefTec AS vähendab hõõrdumist ning on niiskust ja mustust hülgav. Samuti tagab see suurepärase nakkuvuse, hea määrimise ja jalgratta komponentide kaitse.

Rakendus
TefTec AS sobib käiguvahetajate süsteemide, kettide, käiguvahetajate, kaablite ja muude liikuvate osade jaoks. Puhastage kõik määritavad osad põhjalikult, kasutades Kroon-Oil BioSol XT. Seejärel kandke peale TefTec AS ja eemaldage toote ülejääk ebemevaba lapiga. Regulaarne korduv pealekandmine hoiab ära liigse kulumise. Enne kasutamist loksutage korralikult! Vanilje lõhnaga.
Maht [Liiter] 0.3
Keemilised omadused Vedel
Pakendi tüüp Pihustianum
Seeria TefTec AS

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname