LIQUI MOLY Määre 6055

Preemium
11,08 €
17.06.2024
2
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
Universaalne kauakestev määrdeaine jalgrattakettidele. Sobib kasutamiseks nii niisketes ja määrdunud kui ka kuivades ja tolmustes tingimustes. Eemaldab niiskust, on vetthülgava toimega, tagab vaiksema töö ning pakub silmapaistvaid läbitungimis- ja nakkuvusomadusi. Kaitseb kõiki metallosi korrosiooni eest. Ei reageeri plastide, värvide ega metallidega. Taimne, seega biolagunev. Spetsiaalselt loodud jalgrattakettide määrimiseks ja hooldamiseks nii niisketes kui kuivades tingimustes. Sobib ka e-jalgratastele.

Rakendus
Puhastage jalgratta kett enne kasutamist piduri- ja ketipuhastusvahendiga (osa nr 6054). Seejärel raputage ketisprei korralikult ja kandke õhukeselt kuivale ketile. Pühkige üleliigne ära.
Maht (ml) 400
Seeria Bike Kettenspray
Pakendi tüüp Toos

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname