CASTROL Automaatkäigukasti õli 154C82

Preemium

6,12 €

Spetsifikatsioon Voith H55.6335xx
Õlitootja soovitus ZF TE-ML 04D
Õlitootja soovitus ZF TE-ML 11A
Õlitootja soovitus ZF TE-ML 14A
Tollitariifistiku number 2710198
Maht [Liiter] 1
Pakendi tüüp Toos
Spetsifikatsioon MAN 339 L2, V1, Z1
Spetsifikatsioon MB-Freigabe 236.6
Spetsifikatsioon Meets Ford Mercon
Spetsifikatsioon Dexron-IID
Seeria CASTROL ATF DEX II MULTIVEHICLE
FORD Mercon
MAN 339 Typ Z-1
MAN 339 Typ V-1
OPEL DEXRON II D
GM DEXRON II D
MB 236.6

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname