MOTIP Puhastusvahend 000275

Keskmine
5,48 €
22.07.2024
30
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
Puhastage oma jalgratta ketid ja ketirattad hõlpsalt MOTIP Chain Cleaner Geliga. Geelstruktuur tagab optimaalse puhastusefekti. Chain Cleaner Gel on kiiresti lahustuv puhastusvahend kettide ja ketirataste jaoks.

Chain Cleaner Gelil on optimaalne puhastusefekt tänu oma ainulaadsele koostisele (geelistruktuuri, emulgeerivate omaduste ja madala aurustumiskiiruse kombinatsioon). See eemaldab kergesti rasva ja mustuse.

Chain Cleaner Gelil on võimas juga.


OMADUSED

Eemaldab õli ja rasva
Emulgeeriv (mustust saab veega eemaldada)
Võimas jetspray
Geeli struktuur
360° ventiil
Suured lahustuvused


KASUTUSJUHEND
ENNE KASUTAMIST LUGEGE HOOLIKAS PAKENDIL OLEVAD JUHISED NING TOITUGE VASTAVAST.

Aerosool peab olema toatemperatuuril.

Parim töötlemistemperatuur 10 kuni 25°C

Enne kasutamist raputage aerosooli.

Pihustage töödeldavaid osi ohtralt.

Laske mõni minut mõjuda, keerates ketti aeglaselt.

Voolik alla veepihusti ja 360° ventiiliga.
Maht (ml) 400
Seeria Chain Cleaner Gel 400 ml

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname