NORTH Triki tõukeratas 09-NOR-COM-001-PRP

Keskmine
163,79 €
26.09.2023
1
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
Hatchet Complete on algusest peale olnud Northsi esindus.

See komplekt on aastaid kasutanud sama klassikalist disaini, kuid tõukerattasõidu trendide muutudes tundsime, et on aeg uuendada. Kirves on komplektis 4,7" x 19,5" kastiga tekk, mis on komplekteeritud nii Northi kaubamärgiga tekiotsakorkide kui ka nüri plaadiga. Koos uue tekiga on kirves ka uus y-latt tugevuse ja stiili lisamiseks, 110 mm signaalirattad ja meie uued olulised käepidemed.

Kui uutest suurepärastest komponentidest ei piisanud, on kirves viimistletud meie seni parimate värvide ja täisvärvilise graafikaga.

Tehnilised andmed:
Tekk: karbiga kaetud otsatekk 4,7 tolli lai x 19,5 tolli pikk (6061-T6 alu)
Vardad: põhja-y tulbad 23 tolli kõrge x 21,5 tolli lai (4130 kroomi)
Kahvlid: põhjaterasest kahvel – ühildub 125 mm
Klamber: põhjaklamber - 6 mm poldid
Peakomplekt: Põhja integreeritud peakomplekt
Kokkusurumine: HIC
Rattad: Signaalrattad 110 x 24mm - 88a pu
Pidur: painduv pidur
Käepidemed: olulised nailonvarda otstega käepidemed
Keevisõmblused: Tig robot ja käsi
Kogukõrgus: 826 mm
Kogukaal: 9 naela 12,80 untsi
Värv lilla
Raamimaterjal alumiinium
Velje materjal nailonist ratta südamik
Seeria Hatchet
Ratta suurus 110 mm

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname