KROON OIL Puhastusvahend 22008

Säästlik
8,51 €
26.09.2023
1
Tähelepanu! Tegemis on masintõlkega ja teatavad sõnad ei pruugi olla täpselt tõlgitud
BioSol XT on väga võimas biolagunev rasvaeemaldusvahend. See eemaldab metallilt, alumiiniumilt, titaanilt, süsinikult ja plastilt õli, rasva, vahatamis- ja puhastusvahendid. BioSol XT ei sisalda lahusteid ega fosfaate ning seda võib segada veega.

Rakendus

Pihustage BioSol XT pinnale ja pintseldage see pehme harjaga sisse. Jätke see mõneks minutiks toimima. Loputage veega ja kuivatage pehme ebemevaba imava lapiga või kuivatage õhuga.
Pärast puhastamist määrige kett niipea kui võimalik, kasutades mõnda TefTec või BioTec sarja toodet.
Maht [Liiter] 0.5
Keemilised omadused Vedel
Pakendi tüüp Pudel
Seeria BioSol XT

Mis on pant?

Osad meil müügis olevad tooted on müügis tingimusel et ostes uue tagastate meile vana varuosa. See on vajalik kuna toode läheb taaskasutusse. Selle tõttu on osadel toodetel juures "panditoode".

Pandi hüvitamine toimub hankija vastuse alusel, enne seda hüvitamist ei toimu. Aero Motors OÜ ei ole volitatud tagastatud pante ise hindama. Vastus hüvituse otsuse kohta võib viibida kuni 4 nädalat.

Vana toode tuleb tagastada puhtana ja ostupakendis. Tagastatav toode peab olema taastamiskõlblik ja komplektne, ei tohi olla oksüdeerunud, keevitatud, kulunud ega mehaaniliselt vigastatud s.t. kõik servad ja kinnitused peavad olema terved. Tagastatava toote tehnilised andmed peavad olema samaväärsed ostetuga.

Starteri rootorivõlliots ei tohi olla kuumenenud (sinine) võlli puksid peavad olema terved. Roolilati hammaslatt ei tohi olla vigastatud ega rooste poolt kahjustatud. Kui roolilatil on vigastamata originaal kattekummid koos tehase poolt paigaldatud metallist klambritega, ei ole tarvis hammaslati seisukorda kontrollida.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust - Täname